Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir - En etkili geciktirici

2017 – 2018 Yılı Geciktirici Sprey Fiyatları

Geciktirici sprey fiyatları ile ilgili olarak araştırma yaptıysanız bir çok farklı fiyatlar ile karşılaştığınızı fark etmişinizdir. Erken boşalmanın bilinen en kolay yöntemi olan geciktirici spreyler bir çok isim adı altında üretilmektedir. Bunlardan bazıları erkekler tarafından çok beğenilip kullanılırken, bazıları ise hiç bir performans göstermediğinden dolayı bir daha alınmamaktadır. Firma olarak satışını gerçekleştirmekte olduğumuz Delay 48000 sprey, erkeklerin beğenisini kazanıp, onların sorunlarına çözüm ürettiğinden dolayı 45 yıldır aralıksız olarak üretilmeyi başarabilmiştir. Geciktirici spreylerin arasında bu kadar uzun süredir üretimde kalmayı başarabilmiş başka hiçbir ürün yoktur. Geciktirici sprey fiyatları ile bilgi vermek için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda bu konu ile ilgili olarak kısa kısa bilgiler vermeye çalışacağız.

geciktirici sprey fiyatları

  • 1 kutu geciktirici sprey fiyatı 49 TL,
  • 2 kutu geciktirici sprey fiyatı 79 TL,
  • 3 kutu geciktirici sprey fiyatı ise 99 TL olarak satılmaktadır.

Belirttiğimiz fiyatlar 2017 yılının Haziran ayında belirlenmiş olup, 2018 yılında da belirttiğimiz fiyatlardan satışına devam edilecektir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz geciktirici sprey fiyatlarının içerisinde KDV dahil olup, herhangi bir kargo bedeli de sizden istenmemektedir. Kargo ücretsiz olarak size gelecek olup, sipariş ödemesini dilerseniz kredi kartınız ile, dilerseniz de nakit olarak kuryeye ürünleriniz geldiğinde ödeme yapabilirsiniz.

Almanya’dan Euro endeksli olarak ülkemize ithal edilmekte olan Delay 48000 geciktirici sprey fiyatları 2013 yılından bu yana herhangi bir artış göstermemiştir. Oysaki 2013 yılında 2 TL olan Euro fiyatı 2017 yılı itibariyle 4,5 TL olarak 2,5 katı kadar artış göstermiştir. Normalde geciktirici sprey fiyatının 100 TL’den fazla olması gerekirken distribütör firma tarafından kar marjı düşürülerek müşterilerini üzmemeyi tercih etmiştir. Kim bilir belkide hem üretici hem de distribütör firmanın müşterilerini bu kadar düşünmesinden dolayı en çok satan geciktirici sprey unvanını almaya hak kazanmıştır.

Diğer Geciktirici Sprey Fiyatları

Biz şuana kadar Delay 48000 geciktirici sprey fiyatları hakkında bilgi verdik. Fakat önerebileceğimiz ve firmamızdan da tedarik edebileceğiniz diğer geciktirici spreylerin fiyatları hakkında da bilgi verelim.

  • Delay 48000 geciktirici sprey fiyatı 49 TL,
  • Stag 9000 sprey fiyatı 59 TL,
  • Viga 50000 geciktirici sprey fiyatı 59 TL,
  • Porcodile sprey 69 TL,
  • V-Pills geciktirici sprey fiyatı 49 TL,
  • Black Berry 49 TL,
  • Scream sprey 59 TL.

geciktirici ürünlerin fiyatları

Piyasada satılmakta olan diğer geciktirici sprey fiyatları da bu şekildedir. Bu fiyatlar 2017 yılının sonuna doğru belirtilmiş olup, 2018 yılında da geciktirici sprey fiyatları aynı şekilde olacaktır.

Merak eden müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz geciktirici sprey fiyatları ile ilgili makalemizi sonlandırırken, merak ettiğiniz başka sprey fiyatı varsa yorum olarak bize iletmeniz durumunda size en kısa sürede cevap vereceğimizi belirtmek isteriz. Eğer sipariş vermek isterseniz geciktirici sprey sipariş sayfamızdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

en iyi geciktirici sprey
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir © 2016 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: