Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir - En etkili geciktirici

Erken Boşalmanın Sebepleri

Erken boşalma problemi, günümüzde hem Türkiye’de hem de Dünya’da yaygın olarak yaşanmakta olan cinsel sorunların başında gelmektedir. Erken boşalma sorununda, erkek boşalma refleksini kontrol edemez. Bu sebeple de cinsel ilişkide girdikten veya kısa bir süre sonra boşalır. Erken boşalma sorunu her yaştan erkekte olabilecek bir sorundur. Bu sebeple de hastaların psikolojik olarak kendilerini sınırlandırmamaları gerekir. Tamamen tedavi edilebilen bir refleks problemidir.

Ancak erken boşalma sorunundan bahsedebilmek için erkek hastanın bir cinsel hayatının olması gerekmektedir. Mastürbasyon yaparak  ile erkek, erkek boşaldığının tespitini yapamamaz. Erken boşalma sürelerine göre derecelendirilmektedir.

  • Penis vajinaya temas etmeden önce boşalma gerçekleşmesi,  ileri derecede erken boşalmadır.
  • Penis vajinaya girmiş iken 1 dakika ya da daha altı zamanda boşalma gerçekleşmesi, orta derece erken boşalmadır.
  • Penis vajinada iken 1 ile 5 dakika arası boşalma gerçekleşmesi: erken boşalma şeklinde tabir edilir.

Penisin vajinada 5 dakika ve üstü durması erken boşalma olarak adlandırılamaz. Normal olarak kabul edilen süre 5-15 dakikadır. Ancak bu noktada önemli olan erkek partnerin bu süreyi kontrol edebilmesidir.

erken boşalmanın nedenleri

Erkekler arasında erken boşalma sorunu oldukça yaygın olarak görülmektedir. Erken boşalma, erkeğin henüz cinsel birleşmede bulunmadan ya da bulunduktan kısa süre sonra boşalması olarak tanımlanmaktadır. Bu duruma yol açan ise, boşalma refleksi üzerinde kontrol kurulamamasıdır. Bu noktada erkeğin bu durumu kontrol edebilmesi mümkündür.

Erkeklerin erken boşalmasını sadece cinsel hayatına bağlamak gerçekci olmayabilir. Kişi ergenlik döneminden itibaren yemeğini hızlı yiyorsa, arabasını hızlı kullanıyorsa veya kişinin herhangi bir süreçte beklemeye tahammülü yoksa erken boşalma sorunu vardır diyebiliriz. Tabi ki her şeyi yaşam tarzına bağlı tutmamak gerekir. Kişinin mastürbasyon geçmişi de bu konuda çok önemlidir. Cinsellik ile ilk tanıştığını dönemlerde yakalanma korkusuyla giderek hızlı bir masturbasyon sürecine girdiğini için kişi kendisine aslında erken boşalmayı bir şekilde öğretmiş oluyor. Tabi ki de buda tek neden olarak gösterilemez. Kişinin hayatında gerginlik, yoğun stres, tedirginlik veya yorgunluk varsa bu da bir erken boşalmada etkilidir.

Erken boşalmanın günlük hayattaki etkisine değinecek olursak eğer, erkeklerin çoğu eşinin veya kız arkadaşının bu durumundan rahatsız olduğunu düşünerek ilişkiye girmekten çekinmeye başlamışlardır. Cinsel birliktelik sadece erkekler tarafından düşünülmemesi gerekilmektedir.

Cinsel ilişkide erkeklerin çoğu 2-3 dakika arasında boşalmaktadır. Kadınlarda ise bu durum uyarılma ve boşalma süresi daha geç olduğundan erkeklerin çoğu partnerini veya kız arkadaşlarını tatmin edememekten dolayı hayal kırıklığı yaşamaktadır. Çabuk başlayan ve hızlı biten bir seks hayatının olması bayanlar tarafından en çok şikayet edilen durumlardan bir tanesidir. Yukarıda söylediğim gibi çiftlerde genelde erkeğin işini bitirmesine odaklı bir cinsel ilişki yaşamaktadır. Yapılan testler sonucuna göre ideal seks süresi ortalama 12 dakika olmalıdır. Bu durumdan en çok etkilenenler bayanlar oluyor, erkekler kısa sürdüğü için, kadınlar tatmin olmadıkları için ilişkide pürüzler çıkmaktadır.

Bu kontrolsüz boşalmanın çiftin cinsel hayatını derinden etkileyen ve erkeklerin cinsel yakınlıktan kaçınmasına dahi yol açan kaygı ve endişe kaynağı olduğunu belirtiyor: ”Aslında, erken boşalmadaki önemli faktör boşalmanın erkeğin ve partnerinin isteklerinden önce olması ve bunun cinsel ilişkilerinde büyük sıkıntıya yol açması.   Boşalmanın küçük cinsel uyarılarla ve neredeyse kontrolsüz bir şekilde meydana gelmesi, cinsel tatminde azalma, suçluluk, utanç ve hayal kırıklığı hissi yaratarak psikolojik problemlere de yol açabiliyor. Erken Boşalma yaşayan her 2 erkekten biri üzgün, utanç dolu ve depresyondadır. Bu erkeklerin yarısı erken boşalmanın kendi suçları olduğunu düşünüyor ve bunu  başarısızlık ve yetersizlik olarak algılıyorlar. Öyle ki bu başarısızlık duygusu yatak odasının dışında da kendilerine olan güvenlerini etkilemeye devam ediyor. Eşler de aynı negatif duygular içinde. Bu sorun nedeni ile cinsellikten zevk almadığını, cinselliğin bıkkınlık verdiğini düşünüyor.

Erken Boşalmayı Önleyen Egzersizleri Nedir?

Erken boşalmayı önlemek ve bu sayede erkeğin ve kadının sağlıklı bir cinsel hayat sürmelerini sağlayacak boşalma geciktirici egzersizler vardır.  Bahsedilen egzersizler genellikle erkeğin partneri ile yapabileceği egzersizlerdir. Bu egzersizlerin uygulanması sırasında kadın da erkeğe gereken desteği ve sabrı gösterirse erkeğin erken boşalma sorunu kısa sürede çözülebilir.

Erken boşalma tedavisinde kullanılan egzersizlerin başlıcası başla, dur ve devam et egzersizidir. “Başla, dur, devam et” tekniği şöyle uygulanır:

Bu teknik cinsel birleşme sırasında uygulanmaz. Kadının partnerinin penisini elle uyarması yani kadının kadının erkeğe mastürbasyon yapması temeline dayanır.

Kadın erkeğin penisini, erkek boşalma aşamasına gelene kadar elle uyarır. Sonrasında erkek tam boşalacağı sırada kadın penisi uyarmayı bırakır ve böylece boşalmanın gerçeklemesini önler. Bu sırada erkekteki boşalma arzusu azalır. Bundan sonra kadın mastürbasyon yapmaya devam eder. Erkek boşalma aşamasına gelirken uyarılmaya son verilir. Bu egzersiz çiftin isteğine göre istendiği kadar uygulanabilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta uyarılmanın kuru elle yapılması gerektiğidir.

ERKEN BOŞALMANIN TEDAVİSİ VAR MIDIR?

Düzenli bir cinsel ilişkiniz olmadan erken boşalıyorsanız, düzenli bir cinsel hayatınız olana kadar beklemeniz gerekmektedir.  Bu birkaç aylık süre içerisinde düzenli cinsellik yaşadıktan sonra eğer hala boşalma kontrolsüzlüğünüz var ise o zaman tedavi almanız gerekir. Çünkü seyrek olarak ayda 1 kere yaşanılan cinsel ilişki de ne cinselliğin farkına varabilirsiniz ne de hem bu fiziksel ve duygusal açıkla bunu yönetebilirsiniz.

erken boşalma tedavisi

Ama gene bu süreç kişinin arkadaş edinmesini ve evlenmesini engelliyorsa bu kaygı dolayısı ile kişi ben evlenemiyorum, çünkü eşimi tatmin edemeyeceğimi düşünüyorum veya kendime bir eş edinemiyorum çünkü daha evvel ki arkadaşım ile bu yüzden ayrıldım, diyorsa o zaman düzenli bir cinsel hayata kişiyi terapiye alınır. Aslında hastane, doktor, psikolog gibi tedavi mağdurları olmak istemeyenler için geciktirici sprey kullanmalarını öneririz.

Türkiye pazarında çok rağbet gören ürünler arasında bulunan Delay Shark Power 48000 geciktirici sprey, satış konusunda rekorlar kırmaya devam ediyor. İnsanlar doktor doktor gezmekten sıkılıyor, insanlara özel hayatını paylaşmak istemeyenler ve utanıp çekinenler için birebir çözüm niteliğinde diyebiliriz. Bu sprey sayesinde ilişkilerde arkadaşınızı mutlu etmek, sağlıklı ilişkiler kurmak ve evliliğinizin devamı gibi ikili ilişkilerde başarı sağlanmıştır. Sprey penisin damarlarını uyuşturur ve minimum 20 dakika ile maksimum 45 dakika kadar size deli dolu seks hayatı sağlar. Geciktirici spreyleri partnerin tedavi amaçlı kullanılması önerilmektedir. Belirli bir kullanım sonrasında geciktirme etkisi kişide kalıcı olmaktadır.

Geciktirici sprey kullanılmadan önce penis ıslak mendil ile silinir. Penisin baş kısmına sprey kısa aralıklarla 3 defa sıkılır ve yarım saat kadar beklenir. Ardından cinsel aktiviteye başlayabilirsiniz. Üründen daha iyi etki görebilmek açısından bekleme süresine dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Geciktirici sprey % 100 bitkisel olduğu için yan etkisi veya sağlığa zararı bulunmamaktadır.

Sizin de erken boşalma probleminiz varsa ve erken boşalma sorununa bitkisel bir çözüm arıyorsanız Delay 48000 geciktirici sprey siparişi vermek için bizi hemen 0531 616 98 83 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

en iyi geciktirici sprey
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir © 2016 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: