Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir - En etkili geciktirici

Geciktirici Sprey Kullanımı

Geciktirici sprey kullanımı göreceğiniz etki açısından son derece önemlidir. Kullanım talimatlarına uyulmadan geciktirici kullanılırsa üründen etki göremeyip hüsrana uğrayabilirsiniz.

Geciktirici spreyin nasıl kullanılabileceğini uzman doktorlarımızdan dinledikten sonra detaylarına girebiliriz.

Geciktirici Sprey Kullanımı

Geciktirici sprey ilişkilerden ortalama yarım saat önce kullanılmalıdır. Penise uygulandıktan sonra etki göstermesi anında değil, belirli bir süre geçtikten sonradır. Bundan dolayı geciktirici kullanıp, hemen ilişkiye başlarsanız etki göremezsiniz. Belirtilen süreyi mutlaka dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.

Geciktiriciyi penisin sadece uç kısmına sıkmanız yeterli olacaktır. Komple bölgeye uygulamanıza gerek yoktur. Ayrıca en fazla 3 defa kısa kısa sıkmanız yeterlidir. Geciktiricinin fazla kullanılması ile birlikte peniste sertleşme sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

Oral olarak ilişki yaşayacaksanız veya partnerinizin genital bölgesinde mantar türevi rahatsızlıklar varsa ilişkiye girmeden önce penisi ıslak mendil ile temizleyebilirsiniz. Bu şekilde sorunsuz ilişkiler yaşayabilirsiniz.

Geciktirici sprey kullanımı ile ilgili ufak bir kitapçığı ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize göndermekteyiz. Geciktirici kullanımının detaylarına kitapçığımız dan ulaşabilirsiniz.

Geciktirici sprey kullanmak ile ilgili aklınıza takılan soruları sitemizde bulunan canlı destek operatörleri aracılığı ile veya 0531 616 98 83 numaralı telefon hattımızda bekleyen operatörlere 7 gün 24 saat iletebilirsiniz.

Uyarılar : Delay 48000 geciktirici sprey güçlü etken maddelerine sahip bir ürün olduğundan dolayı, penis üzerinde açık yara varsa kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Ayrıca göz temasından kaçınarak, çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza etmenizi öneriyoruz. Basınçlı bir şişede kullanıma sunulduğundan dolayı da geciktiricinin kutusunu kesinlikle ateşe atmayınız ve direk olarak güneş ışığından muhafaza ediniz.

 

en iyi geciktirici sprey
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir © 2016 Frontier Theme