Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir - En etkili geciktirici

Geciktirici Sprey Nedir ?

Geciktirici sprey Almanlar tarafından  icat edilmiş erken boşalmayı önleyen bir hayat kurtarıcısıdır. Biz erkekler olarak hep cinselliğe düşkün olmuşuzdur. Ergenlikten bu yana kız arkadaşları, erotik sahneleri filmler vs. hep ilgimizi çekmeyi başarmıştır. Genç yaştan bu bağlılığımızı, ileri yaşlara kadar süreklilik haline getirdik. Bu yüzden bir nevi penisimizi duyarlılığa alıştırarak erken boşalmayı kendimize adeta bir sorun edindik. Erken boşalma sebepleri sadece o gün içerisinde yaşadığımız faktörlerden ibaret değildir. Küçük yaştan beri mastürbasyon geçmişimiz, sürekli bazı işlerde aceleci davranmamız veya hızlı yemek yememiz vücudumuzun çalışma sistemini hızlandırmıştır. Bu sayede beklemeye tahammül etmemeye başlarız. Bundan sonra her işimiz hızlı olsun ve bitsin düşüncesinde olmaktadır. Tabi bunu gençlik yıllarımızda idrak edememiş olabiliriz. Bu sorun bizim ergenliğimizin bitiş anından itibaren hayatımızda hep bir köşede sorun olmaktadır. Bir bayanla beraber olacağımız zaman acaba gene mi erken boşalacağım gibi talihsiz düşünceleri aklımızdan geçirirken, sakınılan çöp gözümüze batar ve erken boşaltırız. Partnerinize karşı bir utanç ve mahcubiyet oluşabilir. Bayan da sizi bir süre sonra umursamamaya ve sizle ilgilenmemeye başlar. Çünkü her ilişkide kadın orgazm olmadan sen boşalıyorsun. Kendinizi kadın yerine koyup bir düşünün. Tam ilişkiden zevk almaya başlıyorsunuz, partnerinizin işi bitiyor ve üzerini giyinmeye başlıyor. Bu durum evli çiftlerde boşanmaya kadar giden bir durumdur. Ortalama evlilik yaşını 25 olarak düşünür isek, kadınlar 25 sene boyunca biz erkekler gibi ilişkiye girmiyor ve evlenmeyi bekliyor. Sonucunda karşılaştıkları tablodan tabi ki de memnun kalmayacaklardır. Cinsel hayatını bütünüyle yaşamak gerektiği için bu erken boşalma sorununa bir çözüm bulunmuştur.

geciktirici sprey

Erken boşalmaya çözüm olarak  geciktirici spreyler bulunmuştur. Geciktirici spreyler küçük şişeler halinde satılmaktadır. İçerisinde bulunan mineraller ve vitaminler sayesinde penisinizin baş kısmında bulunan hassas uyarıcıları bir süreliğine geçici olarak uyuşturur. Yani ne kadar ilişkiye girerseniz girin, meni isteğinden herhangi bir hareketlenme olmayacağından boşalma isteğiniz olmayacaktır. Bunun ise en çok bayanlar tarafından erkek arkadaşlarına sipariş verildiği hususunda bilgiler almaktayız. Çünkü kadınlarda orgazm olma süresi çok yüksektir. Bunu karşılayabilen erkekte kadınların gözünde bir karizma sahibi olacaktır.

Avrupa’da yapılan bir araştırma sonuçlarına göre kadınların, erken boşlama sorunu olan erkek arkadaşlarını çok sevdiği için ayrılamadığını ve  bu sorunlar ufak kaçamaklarla giderdiklerini belirttiler. Tabi bu Avrupa ülkeleri için normal bir durum olabilir. Türkiye’de ise böyle bir durum söz konusu dahi olamaz. Siz sevdiğiniz bir insanın başka insanlarla ilişkiye girmelerine müsaade edebilir misiniz? Sanki hayır dediğinizi duyar gibiyim. İşte bu yüzden ortaya çıkan sonuçlar bir şekilde çözümlenmesi gerekmektedir. Bu geciktirici spreyler ülkemizde yaklaşık 5 seneden itibaren, Avrupa ülkelerine göre 3 kat daha fazla ithal edilmektedir. Yani bu da en çok ülkemizde satıldığını manasını taşımaktadır.

geciktirici

Geciktirici sprey kullanmayan veya daha onun ne olduğunu bilmeyenlerin, bazı sorularına cevap aradık. Bu sorunlar arasında en çok popüler olan birkaç soruyu sizlere aktaracağım. En çok ilişkiye gireceğim bayanın geciktirici kullandığımı anlar mı diye sorulmaktadır. Kesinlikle öyle bir durum söz konusu olmamaktadır çünkü, geciktirici spreylerin ne tadı, ne de bir kokusu vardır. partnerinizin sizle ilişki yaşaması halinde eliyle veya ağzıyla penisine herhangi bir müdahalede bulunması konusunda hiç bir şüpheniz olmasın. Garantici olanlar için de zaten, geciktirici spreyi ilişkiye girmeden 30 dakika önce penisinizin baş kısmına sıktığınız için seks yapacağınız zaman yıkayabilirsiniz. Size herhangi bir zevk hissi yaratmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

en iyi geciktirici sprey
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir © 2016 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: