Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir - En etkili geciktirici

Sıkça Sorulan Sorular

Delay 48000 Geciktirici Sprey Kullanımı Nasıldır ?

Geciktirici sprey kullanımının detaylarına geciktirici sprey nasıl kullanılır isimli sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca merak ettiklerinizi de sitemizde yer alan canlı destek operatörlerimize iletebilirsiniz.


Geciktirici Sprey Kaç Dakika Geciktirir ?

Geciktirici sprey kullanıldığı zaman ilişki sürelerinizde minimum 15 ile 45 dakika arasında gecikme olacaktır. Bu süreye daha önceki ilişki süreleriniz dahil değildir. Normal ilişkileriniz 10 dakika sürmekteyse, sprey kullanıldığı zaman 25-55 dakika arasında sürecektir.


Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar ?

Delay 48000 geciktirici sprey, penis ucunda yer alan gereksiz hassasiyeti azaltarak, cinsel ilişkilerinizde oluşan erken boşalma problemlerinizi çözmeye yaramaktadır. His kaybını tamamen yok etmeyip, sadece gereksiz olan hassasiyeti azaltmaktadır.


1 Kutu Geciktirici Sprey Kaç Sefer Kullanılır ?

Delay sprey diğer geciktiricilerin aksine daha büyük şişelerde üretilmektedir. Normal geciktiriciler 15 ML olarak üretilirken, Delay 48000 45 ML olarak üretiliyor. Bir ilişkide 3 defa püskürtüp kullandığınızı düşünürsek 45 ilişkide rahatlıkla geciktirici spreyi kullanabilirsiniz.


Geciktirici Spreylerin Zararları Var mıdır ?

Geciktirici spreyimiz Dünya Sağlık Örgütleri tarafından onaylı bir ürün olduğu için sağlık açısından herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.


Kondom (prezervatif) ile Birlikte Geciktirici Sprey Kullanılır mı ?

Elbette. Delay 48000 kondom ile tamamen uyumlu olacak şekilde üretilmektedir. Önce geciktirici kullandıktan sonra kondom takabilirsiniz.


Oral İlişkide Geciktirici Sprey Kullanılır mı ?

Geciktirici sprey kullanıldıktan sonra bir süre beklenip, ıslak mendil ile penis temizlenerek oral ilişkiye girebilirsiniz.


Kadının Özel Bölgesine Geciktiricinin Zararı Var mıdır ?

Ürünün bayanlara herhangi bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bayanlarda mantar gibi özel hastalıklar varsa ilişkiden önce penis temizlenirse daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.


Kargocu ne Getirdiğini Bilir mi ?

Kesinlikle hayır. Ürünlerimiz kapalı kargo poşetinde geldiğinden dolayı kargocu poşet içeriğinden habersizdir.


Kapı Ödeme Yapabilir miyim ?

Tabi ki. Ürünlerinizi teslim alana kadar sizden herhangi bir ödeme talep etmemekteyiz. Teslim alacağınız zaman kargo görevlisine ödemenizi nakit veya kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.


Ürünleriniz Faturalı mı ?

Tabi ki. Delay 48000 isimli geciktirici spreyin resmi Türkiye distribütörü olduğumuz için ürünlerinizi faturalı bir şekilde size göndermekteyiz. Kargo poşetinin ön cebinden faturanıza ulaşabilirsiniz.


Memnun Kalmadım iade Edebilir miyim ?

Tabi ki. Firmamız %100 müşteri memnuniyetine özen göstermekte olup, memnun kalmadığınız ürünlerin sorunsuz bir şekilde farklı bir ürün ile değişimini gerçekleştirmektedir. Alternatif ürün istemiyorsanız para iade hakkınızı da tercih edebilirsiniz.


Toplu Sipariş Verebilir miyim ?

Elbette. Arkadaşlarınız ile toplu bir şekilde almak veya alıp satmak istiyorsanız bayi fiyatlarımızdan sizlere yardımcı olabiliriz. Bunun için canlı destek veya telefon operatörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Daha Detaylı Bilgi Almak İstiyorum

Aklınıza takılan bütün konuları internet sayfamızda yer alan canlı destek operatörlerimize veya 0531 616 98 83 numaralı telefon hattımızdaki telefon operatörlerimize 7/24 iletebilirsiniz.

en iyi geciktirici sprey
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir © 2016 Frontier Theme