Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir - En etkili geciktirici

Tüm yönleriyle erkeklerde erken boşalma sorunu

Erken boşalma nedir?

Erken boşalma, kısaca erkeğin kontrol edemediği ve hemen hazza gelerek boşalması ile meydana gelen bir cinsel sorundur. Erkek boşalma sürecini istediği yönde yönetemiyorsa ve istemediği halde ilişkinin hemen başında boşalarak cinsel ilişkinin zarar uğramasına neden oluyorsa o halde önlemlerini almalı ve erken boşalma tedavisi ile bu sorunu yenmeye çalışmalıdır. Aslında sorun erken boşalmanız değil, asıl sorun boşalmayı kontrol edememeniz olacaktır.

Erken boşalma süresi ne kadardır?

Erken boşalma evrelerini birazdan inceliyor olacağız ama genel olarak ortalama olarak 5 dakikanın altında meydana gelen boşalmaları erken boşalma olarak tanımlayabiliriz.

Erken boşalmanın erkekler üzerinde etkisi

Erkekler yapısı ve ruhu itibari ile sahip olmayı ve kontrol etmeyi severler. Dolayısı ile oldukça önemli olan bir noktada yani cinsel birliktelik sırasında boşalmasını kontrol edemeyen erkekler daha asabi ve daha mutsuz bir ruh haline bürünebilirler. Cinsel birliktelikten kaçınma ve erken boşalma sorununu aklından çıkaramadığı için zevk alamama gibi durumlar meydana gelebilecektir. Eğer bir erkek kadından daha önce boşalma ile karşı karşıya kalıyorsa, kendini yetersiz ve kadına yetmeyen bir performans sergilediği duygusuna kapılacak ve bu durumda kendisini güvensiz hissetmesine neden olacaktır.

İlişkileri bitiren en büyük sorun : erken boşalma

Erken boşalma nedenleri nelerdir?

Şunu çok iyi bilmelisiniz ki erken boşalma çoğu zaman psikolojik bir durumdur. Sorun burada cinsel organda değil, sizin ruhunuzdadır aslında. Özellikle erken boşalmadan korkan erkekler bu sıkıntı ile daha sık karşılaşırlar. Erken boşalma sorununu ne kadar fazla kafaya takarsanız o kadar çok yaşıyor olacağınızı fark edersiniz. Burada amaç kendinize güvenmeniz ve buna önlem olacak spreyler kullanarak boşalma süresini arttırarak kendi performansınıza tanık olmanız olacaktır.

 • Anı hissedememe
 • Cinsel isteksizlik
 • İlişkiye önem vermemek
 • Kendinize güvenmemek
 • Karşı tarafın ısrarcı hareketleri
 • Üst üste birden fazla kez ilişkiye girmek
 • Sürekli erken boşalacağım kaygısı

Yukarıda sayılanlar genellikle erkeklerin erken boşalma nedenleri arasında en başı çeken durumlardan bir kaçıdır.

Erken boşalıyorum ne yapmak gerekir?

Erken boşalıyorum ne yapmam gerekli gibi bir arayış içindeyseniz yapmanız gereken elbette bunun için yardım almayı denemek olmalıdır. Boşalmayı geciktirici spreyler sizlere bu anlamda çok fazla yardımcı olacaktır. Aynı zamanda Mastürbasyon yapmayı bir süre erteleyiniz. Mastürbasyon ile çok daha kısa sürede boşalacağınız için bu alışkanlık haline gelmiş olabilir. Erken boşalma sorunu erkeklerin en muzdarip olduğu sorunlardan birisi olmasına rağmen son derece kolay bir tedavi yöntemi vardır. Geciktirici etkili bitkisel ürünler ile bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz. İlişki esnasında erken boşalacağım gibi olumsuz düşünceleri kafanızdan atın ve ilişkinize hazzınıza odaklanın.

Cinsel ilişki süresi nasıl uzatılır?

Özellikle partneriniz daha geç boşalıyorsa o halde sizi de burada bir görev düşüyor demektir. Eğer partneriniz ortalama 5 dakika içinde boşalıyor ve siz buna yetiyorsanız çok daha fazla dert etmenize gerek yok. Sonuç olarak her iki tarafta mutlu bir şekilde birlikteliği bitirmiş olacak. Bunun tam tersi durumlarda yani sizlerden çok daha fazla uzun bir performans bekleniyorsa o halde cinsel birlikteliğin süresini uzatmalı ve partnerinizi de hazza ulaştırmaya gayret etmelisiniz.

 • Özellikle ön sevişmeyi daha çok partnerinize yönelik uygulayabilirsiniz.
 • Geciktirici sprey kullanımı yapabilirsiniz
 • İlişki sırasında aklınıza olumsuzlukları getirmeyiniz.
 • Cinsel ilişki aralıklarını çok fazla açmayınız. Düzenli seks yapmak her zaman daha geç boşalmayı sizlere tattırıyor olacaktır.

Geç boşalmaya yararlı pozisyonlar

Erken boşalma sorunu var ise hem kullanacağınız geciktirici sprey ile hem de doğru pozisyonlar ile bu süreyi oldukça uzun tutabilirsiniz. Daha çok efor harcadığınız ve daha zor gevşeyebileceğiniz pozisyonları tercih edebilirsiniz. Bu partnerinizi kucağınıza alma gibi sizleri zorlayan hareketler olabilir.

Cinsel ilişkide erken boşalma ve yol açtığı sorunlar

Cinsel ilişkide erken boşalma ve yol açtığı sorunlar

Erken boşalma dereceleri

Sizlerde istediğiniz performansı veremiyorsunuz ama bunun tam olarak tanımını da bilmiyor olabilirsiniz. Hangi süreçte boşalmak sizi erken boşalma sınıfına sokuyor detaylı olarak bakalım. Penis ile vajina birleşiminden sonraki olan süreç baz alınmalıdır.

Temas olduğu gibi

Eğer penisiniz vajinaya temas ettiği gibi ya da saniyeler içinde boşalma tamamlanıyorsa bu ileri derece de boşalma sorunu olarak tanımlanır. Geciktirici sprey kullanımı ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

1 dakika ve altı

Eğer ilişki sırasında bir dakika ve daha altı bir süreçte boşalma yaşıyorsanız orta dereceli bir erken boşalma sorunu yaşıyorsunuz.

Ortalama 5 dakika

Penis vajina içindeyken ortalama olarak 5 dakika ve bunun altında olan süreçte yine erken boşalma olarak tanımlanır. Bu bazı durumlarda yani partnerin memnun olma kısmında belki sorun yaşatmayabilir ama normal sayılabilen boşalmalar 5 dakika üsttü süreçlerden meydana gelecektir.

Erkeklerin tedavi edilebilir en büyük sorunu : erken boşalma

Erkeklerin tedavi edilebilir en büyük sorunu : erken boşalma

Erken boşalma hangi yaş aralığında görünür

Erken boşalma için aslında tam olarak belirlenen bir yaş limiti yoktur. Yapılan araştırmalara göre her yaş grubundan 10 kişinin 7’si bu sorun ile karşılaşmaktadır. Bu kişilerin yaş aralıkları ise değişkendir. Elbette yine de bir tanımlama yapmak gerekirse erken boşalma daha çok cinsel ilişkiye ilk başlayan gençlerde ve yaşı ilerlemiş beylerde daha fazla ortaya çıktığını bizlere araştırma sonuçlarında göstermiş oluyor.

Erken boşalma ne gibi olumsuzlukları beraberinde getirir?

Cinsel hayat bir ihtiyaçtır. Kişinin hem kendisini hem de karşı tarafı mutlu edebilmesi cinsel birliktelik içinde en önemli ayrıntılardan biridir. İlişki sırasında erkeğin erken boşalması demek, kadının istediği sonuca ulaşmasını başarısız hale getirmek demektir. Özellikle kadınların geç boşaldığı göz önüne alındığında bu oldukça sıkıntılı bir süreci meydana getiriyor. Erken boşalma partnerinizi sizlerden soğutmaya neden olacaktır. Hem evlilikte hem de gündelik ilişkilerinizde cinsel birleşmeyi tam anlamı ile istenilen şekilde yaşayamamanıza neden olacak ve ilk başlarda sorun olmasa da bir süre sonra büyük bir sorun olarak kapınızı çalmış olacaktır. Karşı tarafı tatmin edememe durumu sizin kendinizi yetersiz ve mutsuz hissetmenize neden olacaktır. Erken boşalma şehvetle giden cinselliğe birden ket vurma olarak tanımlanabilir.

Erken boşalan erkek ne yapmalıdır?

Erken boşalan erkek ilk olarak bunun bir kader olmadığını ve bu şekilde yaşamaya devam etmek zorunda olmadığını çok iyi bilmeli. Özellikle ilk aşmada mutlaka destek almaya gayret etmeli ve bunu kısa zaman içinde yenmeyi başaracağına inanmalıdır. Bu anlamda kullanılan geciktirici spreyler aracılığı ile sorun haline gelen erken boşalma sıkıntısı tamamen ortadan kaldırılmalıdır. Geciktirici spreyler ile normal boşalma sürenize ek olarak ortalama olarak 25 dakika gibi daha bir süreç ekleyebilirsiniz.  Piyasada erkeklerin erken boşalma sorunlarını tamamen ortadan kaldıran bir çok ürün mevcut. Biz sizler için bu konuda “Delay 48000” ürününü öneriyoruz.

Erken boşalma tedavisi

Cinsel ilişkinizi sonuna kadar aynı haz ile ve karşı tarafı da buna ortak ederek yaşamak istiyorsanız o halde geciktirici spreyler ile bu süreci oldukça uzun tutabileceksiniz. Artık sürekli boşalacağım diye korku duyup cinsellikten uzaklaşmayı sona erdirmiş olacaksınız. Sizler geciktirici sprey ile ilişkiye odaklanacak ve ilk anda son ana kadar sadece cinsel birlikteliğinize odaklanıyor ve haz alıyor olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

en iyi geciktirici sprey
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45 Dakika Geciktirir © 2016 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: